למידע נוסף והרשמה: 04-8148129

צוות הכפר

אנחנו מאמינים שצוות הכפר הוא המוביל את החניכים להגשמת החלומות שלהם. לכן אנחנו מקפידים על האיכות והמקצועיות של הצוות שלנו והם עוברים הכשרות לאורך כל השנה. הצוותים גרים בכפר ויחד עם החניכים בעצם מהווים קהילת חינוך אחת מגובשת.

הכירו את הצוות שלנו

בועז שוורץ מנהל הכפר

בועז שוורץ - מנהל הכפר

נשוי ואב לחמישה.

תואר ראשון בכלכלה מנהל עסקים ותואר שני בתולדות עם ישראל.

איש חינוך בעשרים השנים האחרונות, במגוון תפקידים: מדריך, מורה בקורס הגיור "נתיב", מחנך ורכז בתיכון הדתי של טבריה, שליח בקהילה היהודית באנטוורפן בלגיה, ומנהל "שקד דרכא", תיכון דתי בשדה אליהו, עמק המעיינות.

את הצבא הסדיר סיים כמפקד פלוגה בשריון וכיום משרת כמג"ד במילואים.

" אני גאה להמשיך את הדרך החינוכית של הכפר, להיות בית חינוך עבור נערים ונערות שיודעים לחלום ולהגשים, גאה לעבוד עם צוות שאוהב ומאמין בנערים ובנערות שבכפר.  אורד וינגייט הזכיר במכתבו האחרון את הפסוק  "אם אשכחך ירושלים- תשכח ימיני", ירושלים שמסמלת עבור כולנו את החלום ואת השלום תוכל להיבנות רק מתוך זיכרון העבר, לאור אמונה גדולה בעתיד, אבל יותר מכל על ידי מיצוי ההווה, עכשיו! בואו לכפר נצלו את ההזדמנות, "זהו הזמן, זה היום, זה הרגע. "

איתי מזרחי - מנהל הפנימיה

איתי מזרחי מנהל פנימיה

נשוי ואב לשלושה

תואר שני בניהול מערכות חינוך

אני מאמין שכל ילד הוא עולם, לכל ילד יש חלומות, כישורים ויכולות. התפקיד שלנו כאן בימין אורד הוא קודם כל לעזור לילד לזהות את החוזקות שלו ואת האור הקיים בו, והדבר השני זה לתת לו הזדמנויות ותנאים מתאימים להצלחה וכן לחשוף אותו למרחבי צמיחה תוך ליווי אישי וצמוד במסע שלו אל עצמו.

מירי פרבר- מנהלת בית הספר

מירי פרבר

נשואה ואם לחמישה.

אני מאמינה  שהתפקיד שלנו בבית הספר הוא לייצר לתלמידים תוכנית שתתאים לרמה בה הם נמצאים. התפקיד שלנו הוא לאפשר מצויינות אישית לכל תלמיד ולהגיע למימוש שלנו. יש לנו היכולת מחד לדחוף חניך לתוכניות מצויינות אשר כוללות קורסי איכות נוספים על הבגרות ומאידך לבנות תוכנית אשר מובילה כל חניך להישגים קטנים ולחוויות הצלחה שבונה את הנפש ואת האמונה בעצמי.

ענת אוחנה- מ.השירות הסוציאלי

3701550_1_p_18_IMG_0018

נשואה ואם לשלושה.

אני מאמינה ביצירת אווירה של דיאלוג אשר תפתח את היכולת של החניך והחניכה לביטוי רגשי ולהתפחות. הדיאלוג על מגוון נושאים מאפשר לנו לדבר על נושאים מורכבים אשר מעסיקים את בני הנוער. בנוסף, אנו מציעים מגוון טיפולים לחניכים הזקוקים לכך מכל מיני תחומים ובכך מאפשרים התפתחות נפשית לכל חניך.