למידע נוסף והרשמה: 04-8148100

צוות הכפר

אנחנו מאמינים שצוות הכפר הוא המוביל את החניכים להגשמת החלומות שלהם. לכן אנחנו מקפידים על האיכות והמקצועיות של הצוות שלנו והם עוברים הכשרות לאורך כל השנה. הצוותים גרים בכפר ויחד עם החניכים בעצם מהווים קהילת חינוך אחת מגובשת.

הכירו את הצוות שלנו

3701550_1_p_16_IMG_2839

שמולי בינג- מנהל הכפר

נשוי ואבא לחמישה ילדים.

תואר שני במדיניות ציבורית ותואר שני נוסף בחינוך.

אני מאמין שהכלים של כפר הנוער הם הכלים האידיאלים להצמיח ילד. היכולת שלנו להסתכל על ילד 24 שעות ביממה מזוויות חינוכיות ונפשיות שונות היא הדרך האידיאלית להוביל ילד להאמין בעצמו ולממש את הפוטנציאל הטמון בו.  העובדה שאנחנו עובדים ביחד כל הצוותים שעוטפים ילד היא כר הצמיחה של החניך.

עמית טרייסטר - מנהל הפנימיה

3701550_1_p_16_IMG_2845

נשוי ואב לארבעה.

תואר שני במדיניות ציבורית ותואר שני בחינוך

אני מאמין שכל ילד מסוגל. התפקיד שלנו בימין אורד הוא להוציא את הפוטנציאל מהכוח אל הפועל. האתגר שלנו הוא לזמן לכל ילד את התנאים המתאימים לצמיחה, ואנו עם הרבה סבלנות להוביל כל חניך למימוש שלו. תוכנית הפנימייה מלאה ומאפשרת התפתחות לכל חניך וחניכה במרחב תחומים : אמנות, ספורט , מוזיקה ועוד.

מירי פרבר- מנהלת בית הספר

מירי פרבר

נשואה ואם לחמישה ילדים.

אני מאמינה  שהתפקיד שלנו בבית הספר הוא לייצר לתלמידים תוכנית שתתאים לרמה בה הם נמצאים. התפקיד שלנו הוא לאפשר מצויינות אישית לכל תלמיד ולהגיע למימוש שלנו. יש לנו היכולת מחד לדחוף חניך לתוכניות מצויינות אשר כוללות קורסי איכות נוספים על הבגרות ומאידך לבנות תוכנית אשר מובילה כל חניך להישגים קטנים ולחוויות הצלחה שבונה את הנפש ואת האמונה בעצמי.

ענת אוחנה- מ.השירות הסוציאלי

3701550_1_p_18_IMG_0018

נשואה ואם לשלושה.

אני מאמינה ביצירת אווירה של דיאלוג אשר תפתח את היכולת של החניך והחניכה לביטוי רגשי ולהתפחות. הדיאלוג על מגוון נושאים מאפשר לנו לדבר על נושאים מורכבים אשר מעסיקים את בני הנוער. בנוסף, אנו מציעים מגוון טיפולים לחניכים הזקוקים לכך מכל מיני תחומים ובכך מאפשרים התפתחות נפשית לכל חניך.